Medewerkers

Griet De Ceuster

Gedelegeerd Bestuurder

griet.deceuster@tmleuven.be +32 16 31 77 30

Veerle Vranckx

Project management

veerle.vranckx@tmleuven.be +32 16 74 51 20

Rafaël Lefebvre

Financieel en administratief beheer

rafael.lefebvre@tmleuven.be +32 16 74 51 26

Marianne Cornelis

Project- en contractadministratie

marianne.cornelis@tmleuven.be

Jan Vossen

Administratief assistent en webbeheer

jan.vossen@tmleuven.be +32 16 31 77 39

Wouter Florizoone

Project & product development manager

wouter.florizoone@tmleuven.be +32 485 34 50 70

Sven Maerivoet

Onderzoeker / Communicatie

sven.maerivoet@tmleuven.be +32 16 31 77 33

Péter I. Pápics

Onderzoeker

peter.papics@tmleuven.be +32 16 31 77 37

Roeland Vandenberghe

Onderzoeker

roeland.vandenberghe@tmleuven.be

Saskia Van der Loo

Onderzoeker

saskia.vanderloo@tmleuven.be

Joren Vanherck

Onderzoeker

joren.vanherck@tmleuven.be

Rosanne Vanpée

Onderzoeker

rosanne.vanpee@tmleuven.be
© 2021 Transport & Mobility Leuven | Westsite: Online Oplossingen en Webdesign