Medewerkers

Griet De Ceuster

Griet De Ceuster

Gedelegeerd Bestuurder

griet.deceuster@tmleuven.be +32 16 31 77 30
Veerle Vranckx

Veerle Vranckx

Project management

veerle.vranckx@tmleuven.be +32 16 74 51 20
Rafaël Lefebvre

Rafaël Lefebvre

Financieel en administratief beheer

rafael.lefebvre@tmleuven.be +32 16 74 51 26
Wouter Florizoone

Wouter Florizoone

Project & product development manager

wouter.florizoone@tmleuven.be +32 485 34 50 70
Sven Maerivoet

Sven Maerivoet

Onderzoeker / Communicatie

sven.maerivoet@tmleuven.be +32 16 31 77 33
Sara Ochelen

Sara Ochelen

Onderzoeker

sara.ochelen@tmleuven.be
Péter I.  Pápics

Péter I. Pápics

Onderzoeker

peter.papics@tmleuven.be +32 16 31 77 37
Saskia Van der Loo

Saskia Van der Loo

Onderzoeker

saskia.vanderloo@tmleuven.be
Joren Vanherck

Joren Vanherck

Onderzoeker

joren.vanherck@tmleuven.be
Rosanne Vanpée

Rosanne Vanpée

Onderzoeker

rosanne.vanpee@tmleuven.be
Jan Vossen

Jan Vossen

Administratief assistent en webbeheer

jan.vossen@tmleuven.be +32 16 31 77 39
© 2021 Transport & Mobility Leuven | Westsite: Online Oplossingen en Webdesign